| igrec005 a întrebat:

Dati-mi va rog idei de subiecte pe care le pot discuta cu un baiat big grin.

6 răspunsuri:
| LittleShyDevil a răspuns:

Hmm,filme,melodii,chiar si despre parinti,masini(chiar daca nu sti nimic, intreaba pe el ca sa iti explice big grin ), totul va merge normal, ai sa vezi happy Nu trebuie sa stii multe subiecte, daca va potriviti vorbiti despre orice lucru! Mult noroc! Sarbatori fericite!

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai ati putea vorbi despre muzica, filme, locuri, ati putea spune glume...insa odata ce va obisnuiti cu discutatul subiectele apar singure(S per ca te-am ajutat si by the way "Merry Christmas")

| Akid a răspuns:

Filme, muzica, animale, natura, jocuri pc, problemele universului laughing aici glumesc.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai despre subiecte comune. Afla ce-i place lui. Fotbal, filme, muzica...
*-*

| igrec005 explică (pentru đɾεαmεɾ):

Multumesc, asemenea :*

| igrec005 explică (pentru LittleShyDevil):

Asemenea