| InnaArkane a întrebat:

De curand, la noi la scoala s-a deschis un teren de tenis. In timpul orelor noastre de curs mai vin fel de fel de persoane la antrenament. Acum vreo trei zile a venit un tip super dragut. A jucat cateva partide in timp ce noi ne uitam la el(fetele). Eu si doua prietene am mers la el sa ii cerem numarul de telefon. Am aflat cum il cheama si ca e in clasa a 12-a. Dupa un timp am vazut ca imi tot trimite mesaje cam ciudate(i-am dat numarul meu de telefon in schimbul numarului sau) cu propuneri ciudate. La inceput am crezut ca glumeste dar apoi a inceput sa exagereze si o data a venit la mine la clasa sa ma intrebe de ce nu raspund la mesaje. De asemenea m-a rugat sa ii dau numarul uneia dintre prietenele mele. I l-am dat(cu acordul ei) iar azi mi-a spus ca i-a trimis niste mesaje foarte ciudate si perverse. De asemenea pe mine continua sa ma intrebe daca stiu vreo fata din scoala mea( noi avem maxim 14 ani iar el are 18, aproape 19) care vrea sa faca s*x. Nu stiu ce sa fac sa il opresc! L-am rugat sa inceteze dar imi spune ca nu greseste cu nimic, ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| PB2Player a răspuns:

Au auzit de politie? 112? Daca nu se opreste, poti sa mergi la politie, ai mes pe telefon, dar cred ca nu vrei sa afle parintii tai, corect? Acum e mai important sa ai grija, fiindca se poate ajunge la lucruri rele. Ai grija, ferestete de el si nu mai vorbi cu el, daca nu vrei sa anunti politia.

2 răspunsuri:
| KeR0s3n a răspuns:

E obsedat sexual. laughing

| InnaArkane explică (pentru PB2Player):

Daca ma duc la politie automat o sa afle parintii mei! Am doar 14 ani!