| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună deci am a intrat și eu în clasă a 9 a a fost ok, și astăzi să vă zic asa o întâmplare, și nu pot trece peste asta, au venit câțiva băieți în clasă la noi și mi-a zis unul ce frumoasă ești, au ieșit pe hol după unul din clasă la mine, a spus "cine mă aia?"aia e urata"și au iesit pe hol ..ma simt atat de prost frate ca m au luat ca pe o urata.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"....ma simt atat de prost frate ca m au luat ca pe o urata."

Dar la lectii cum cum esti luata, ca pe o desteapta sau ca pe o proasta?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu te-au luat ca pe o urata, te-au luat la ochi.
Tu acum stii ca trebuie sa te tii departe de ei.

Care sunt planurile tale de viitor? Sa fii "frumoasa" sau sa fii desteapta si sa-ti faci o cariera, indiferent de felul in care arati?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai na altul ti-a zis ca esti frumoasa, de ce nu il crezi pe ala?