| andrq01 a întrebat:

Buna, deci am și eu o întrebare da foarte stupida, dar pentru sora mea conteaza, este reclama cu cicatridina și este un baiat arată cam de 12, 13 ani și e blond cu șaten ceva de genu. Este intr-o reclama îmbrăcat cu trening albastru și intr-o alta reclama cu tricou galben (informațiile surorii mele) ideea e ca ea vrea sa afle ig și chestii, dar nici nu știe cum îl cheamă și acum întrebarea e dacă stie cineva cum găsesc informații despre el ca totuși este intr-o reclama, ar trebui știe cineva cum îl cheamă sau nu stiu, va rog dacă știți ceva spuneti-mi!

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Foarte slabe sanse sa aflati cine e baiatul, mai ales ca e minor. Sfatuieste-o pe sora ta sa se uite la baietii din cercurile in care se invarte, fie prieteni sau scoala etc., caci ce vrea ea este echivalentul femeilor care se uita dupa barbatii vedete si care doar cu asta raman, cu admiratul de la distanta, printr-un ecran.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred că ai cum sa afli aceste informații foarte ușor!
Însă,daca vrei,poți încerca cu google lenshappy
Da, ii faci o poza, îl pui pe google lens și dacă e o persoana cunoscuta cat de cat, poate îl găsești pe google și vezi cum îl cheamă.
Altfel, slabe șanse!
Multa bafta!

| andrq01 explică (pentru Hyperion7):

Am incercat acum, din pacate nu merge, dar multumesc pentru raspuns

| andrq01 explică (pentru dullcat):

Multumesc pentru raspuns!

| Hyperion7 a răspuns (pentru andrq01):

Tristsad
Dar cu plăcere big grin