| Andutza99 a întrebat:

Deci, imi place de un baiat mai mic decat mine. El e in a5a si eu in a6a.Eu sunt foarte timida.Il vad in fiecare zi si il visez noapte, uneori.Stiu ca nu are o parere super despre mine(in gen...stie cum ma cheama, ma stie asa, dar zice...ca is mai plinuta)Ce as putea face?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu timiditatea nu rezolvi nimic, spune i ce simti si vezi daca mai merita atentia ta

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Nu te grabi cu dragostea ca mai ai timp toata viata

| justitiarul a răspuns:

Ai putea sa mai cresti, sa faci sport, sa inveti mai bine la scoala si pe la 16 ani sa gasesti un baiat potrivit. Ce zici?raised eyebrows

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai, deja are gusturi domnul. El arată super ok?
Mai copilărește, practică un sport și lasă pe mai târziu această "problemă".
Pa, pa.

| raduraduu a răspuns:

Spune-i ca il placi si vezi ce comportament are dupa.

| Andutza99 explică (pentru mona):

Mersi de sfat.

| Andutza99 explică (pentru Legiuitoarea):

Mersi pentru sfaturi! Si sa stii ca nu vreau o relatie...ci doar sa fim prieteni...