| Djlsghtnquuw a întrebat:

happy.deci.imi place de un baiat.si lui ii place de mine.nu suntem impreuna.happydar inca mai tine la fosta lui prietenastraight face. ce sfaturi imi dati?hee hee

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Pai spune`i ca daca tine la tine.sa incerce sa o uite pe fata aia.sau daca nu vrea sa faca el primul pas.de ce sa nu-l faci tu? iar daca o sa fiti impreuna. o sa uite de fosta.happy

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E sentimentul acela de relatie in 3. Sunteti doar voi doi dar mereu simti ca il imparti cu ea. Nu ai de ce sa te temi daca nu iti da motive. E normal sa tii la fosta pana te acomodezi cu noua situatie. Cred ca mai grav ar fi daca ar incepe sa o jigneasca in fata ta si sa o vorbeasca de rau. Asta ar insemna ca ar putea face la fel si cu tine daca nu merge relatia. Bucura-te ca ai un baiat sensibil. Incearca sa petreci cat mai mult timp cu el. E o etapa de inceput. Veti trece impreuna peste asta daca ajungeti sa va iubiti cu adevarat.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sari pe el... până la urmă tot uita de fosta, cu siguranţă. Dacă te place înseamnă că ai tu acel ceva.

| DiannaDi a răspuns:

Sa petreceti cat mai mult timp impreuna, sa deveniti mai apropiati.pana o uita pe fosta.si dupa aia. sentimentul "roz" o sa apara fara sa va dati seama si o sa fiti impreunahappy
succes
:*

| Maria_3931 a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav, deoarece este adevarat a fost prietena si este normal sa mai tina la ea.nu te supara, incearca sa-l intelegi! u nu mai ti la fostul iubit? trebuie sa-ti pui intrebarea. Daca te iubeste v-a avea ochi numai pentru tine(fi sigura)... xoxo A

| alexutzu00791 a răspuns:

Deci toti d aci, imi place de cutarica, prostiute prostioare. Deci voua va place sa va faceti viata publica? Actioneaza, ca nu cred ca e cineva in stare sa ti raspunda.

| ionika_5002 a răspuns:

Pai, ar trebui sa te lamureasca cum te place pe tine da mai tine la fosta lui prietena. Sau incearca tu sa il faci sa o uite pe fosta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si tu mai ai ceva pe suflet din urma. Explica-i te rog ca-i ceva normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il grabi ca este posibil sa regretiwinking. Nu poti forta sentimentele ...asteapta si tu un pic si vezi ce se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va cunoasteti mai bine daca vreti o relatie mai serioasa,. daca e sa fiti doar niste,, mici adolescenti`` (ca si minehee hee), ar trebui sa incerci sa comunici mai mult cu el, sa va comportati ca 2 prieteni si incet incet o va uita pe fosta.