| Alexxandra97 a întrebat:

Buna!
Deci mi se intampla ceva ce nu mi sa mai intamplat niciodata.
Vorbesc cu un baiat de cateva saptamani. El e din liceu. Ne stim de 3 ani, dar abia anul asta am inceput sa vorbim mai mult.
Chestia e ca tot vorbind, vorbind, am inceput sa ma atasez de el. Ne mai alintam, ne tachinam si ma asteapta dupa ore. sad Week trecut a dormit la mine. A dormit cu mine. Nu s-a intamplat nimic altceva intre noi. Este asa draguut. M-a tinut in brate toata noaptea, ma pupa pe frunte, ma invelea. A fost foarte dragut cu mine. Nu am mai intalnit un baiat ca el. Ii batea inima tare cand era langa mine. Nu stiu, nu pot sa imi dau seama si nici nu cred ca el simte ceva pentru mine. Poate doar ii pasa de mine si atat. Poate el nu o sa ma vada niciodata cum il vad eu. Am incercat de multe ori sa ii spun, dar nu pot. De fiecare data ma pierd. A devenit singura mea slabiciune. Nu pot sa il vad langa altcineva. Urasc sa l vad ca vorbeste cu altele,, nu suport cand imi vorbeste de fosta. De fosta zice ca a iubit-o mult si a suferit mult din cauza ei. Si l-am intrebat de ce nu se impaca cu ea daca o iubeste si ea continua sa il caute. si el a spus ca nu vrea, ca o sa sufere mult. A zis ca mai tine la ea, dar nu prea mult. Eu as vrea sa ii spun ce se intampla cu mine, de fiecare data ma intreaba ce am. E mereu alaturi de mine. Are incredere in mine, si cum zice el "tot vtm ramai"... Eu sufar prea mult. Nu stiu ce sa fac. Cum as putea sa ii spun ca tin la el, ca m-am atasat de el. sad
Nu ma judecati. Am 17 ani. Nu mi sa mai intamplat asta. M-am pierdut complet. Cum sa ii spun? Ce sa ii spun? Oare simte ceva pentru mine? Mi-e frica de un raspuns urat...

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Ce mare lucru sa ii spui ca ti la el?
Ii zici pur si simplu si gata. Oricum probabil ca isi da si el seama de asta.

| Alexxandra97 explică (pentru Radu284):

Da mai. Dar mi-e greu si nu-mi gasesc cuvintelewinking.

| RAY a răspuns:

Vezi daca esti in freindzone si cum iesi de acolo
http://trasaturi-alfa.blogspot.ro/search/label/BETA

apoi imi spui daca te regasesti acolo

| Radu284 a răspuns (pentru Alexxandra97):

Ce e asa greu?
Ii poti zice ceva de genul: Stii, chiar imi place mult sa imi petrec timpul cu tine, nu credeam vreodata ca o sa ma atasez asa mult de cineva