| anonim_4396 a întrebat:

Deci trebuie sa fac o reclama la un produs care este inventat de mine. Nu-i problema, ma gandeam sa scriu despre un aparat foto sau un telefon doar ca trebuie sa fie inventat de mine. As alege mai mult aparatul foto doar ca nu stiu ce nume sa ii pun, trebuie sa fie mai dragut[cum e Nikon, Canon etc] Ma ajutati si pe mine cu un nume la un aparat foto[dar nu celle egzistente, unul invetat de voi] puppy dog eyes S-au daca nu voi despre ce obiect ati face reclama daca ati fi in locul meu?

Răspuns Câştigător
| DomnuMăr a răspuns:

Cred ca ar merge bine Xyom Fresh si sa fie rezistent la apawinking

8 răspunsuri:
| Yo199815 a răspuns:

Pei, as alege un telefon. Il descrii. Cum e el are camera de nu stiu cat. este la un pret foarte mic. are memorie foarte mare... ecranul daca intra apa telefonul tot merge. Si poti sa ii dai orice nume de telefon posibil sau un nume de fata/baiat, numele tau ce vrei TU!

| mada7255 a răspuns:

As descrie o pasta de dinti cam asa
Pasta de dinti pentru parlamentari intareste dintii casa nu i zboare jandarmii
Pasta de dinti pentru parlamentari face dinti ca de cal (vezi e simplu si inventat pe loc asa ca gandeste-te la ceva ce se intampla creaza un produs dai un nume cat mai ciudat si gata)

| mada7255 a răspuns:

Sau cu un telefon de exemplu

noul telefon milion functioneaza cu tacisrim asa ca sa se strice mai repede
BONUS: dupa ce ai cumparat telefonul primesti 0 minute nationale si internationale si 0sms-uri in retea
cel mai fitos telefon la doar
99999999999999999999999999999999999$
si daca sunteti norocosi va poate tine si o zii intraga[bafta si tie ]

| Bubuletu a răspuns:

LOLybabe
Aparatul foto de ultima generație
20 megapixeli
74 GB
Noul aparat foto cu un aspect uluitor in culorile mov, negru, gri, galben, verde, roșu si cu o camera spectaculoasa de 20 megapixeli vine la pachet cu o husa la alegere.

399 RON

Va puteti achizitiona si carcase cu diferite modele cu doar 30, 90 RON.

** alte nume: lolfoto, maxynew, nickonekt, kolor@...

| Laurentiuuu a răspuns (pentru mada7255):

Tacisrim laughing))

| mada7255 a răspuns (pentru Laurentiuuu):

Sper ca esti constient ca am scris asa in gluma

| Denis_Micu_1989 a răspuns (pentru Bubuletu):

Am luat 10
pe reclama asta

| ArianaMeow a răspuns (pentru mada7255):

Doamne ferește! Ești dus cu capu?! Ai scris tu in glumă dar mai bine nu o făceai că oameni vor să iși facă temele nu sa ia pastile din cauză că le-ai făcut tu greața cu "Reclama" ta de 2 bani!