| blogoanonima3 a întrebat:

Doar ce mi-am facut si eu un blog si as vrea sa stiu si parerea voastra despre cum e. M-ar ajuta foarte mult daca v-ati rapi 5 minute ca sa cititi articolul, si daca doriti sa lasati si un feedback, ar fi super. Multumesc! http://de-vorba-cu-o-anonima.webnode.ro/

11 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Scrii destul de okhappy. Cam vagi ideile și generalizate. Vorbește clar și mai detaliat despre experiențele tale, daca tot ești anonimă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca si design imi place. Curat, usor de citit, culori odihnitoare.

Ca si continut, doar un alt blog in mare de bloguri despre nimic. Filosofii de viata, trairi personale, frustrari personale, neinteresant, clisee. Si bineinteles exista si nelipsitul citat filosofic, sa fie acolo

| WaterDrop a răspuns:

Mi-a ramas putina cafea blocata in amigdale de la atata indiferenta si iubire, comprimate in randurile tale prea dramatice.Chiar este nevoie de o alta persoana care se plange de viata? Sunt deja destule muraturi cred.Mai bine era un alt blog despre vopsitul fetelor sau "Cum sa il spionezi pe tipul de care iti place fara sa ramai insarcinata..." Toata lumea sufera, stim asta, insa prea putini iti scriu despre cum sa traiesti.

P.S: Ai papat cateva litere.Probabil pentru ca este dimi si mic dejun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am simtit nicio emotie, nu simt ca ar fi trairile tale, framantarile tale.Cateva cuvinte aruncate pe hartie de dragul artei.

| blogoanonima3 explică (pentru WaterDrop):

Nu intentionam sa fie un blog in care "sa ma plang despre viata". Pur si simplu mi-am exprimat ideile cu vedere la o asa-zisa "problema", pentru ca am auzit din ce in ce mai multe persoane spunand ca nu vor sa iubeasca, ca le e frica. Nu am vrut sa fie ceva clișeic.
Iar despre literele mancate, e din cauza tastaturii big grin, scuze.

| blogoanonima3 explică (pentru anonim_4396):

Tin sa te contrazic, caci nu sunt cuvinte aruncate de dragul artei. Fiecare cuvant scris acolo a fost simtit si/sau experimentat de mine, pe parcursul putinilor ani ai mei de viata. Textul nu a fost compus in special pentru a transmite vreo emotie, ci pentru a-mi exprima punctul de vedere asupra unui subiect.
Iti multumesc pentru ca ti-ai facut timp sa citesti.

| blogoanonima3 explică (pentru suntserios):

Citatul filosofic este acolo pentru ca de la el am pornit sa scriu acea compozitie, si, m-am gandit ca ar trebui sa il evidentiez. Repet, nu am vrut sa sune ca un alt blog cliseic, despre iubire, dar am tinut neaparat sa imi exprim punctul de vedere asupra acestei "dileme" ca sa zic asa. Sunt abia la inceput, voi aborda si alte subiecte.
Multumesc pentru timpul acordat, sper ca le vei citi si pe urmatoarele.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Se vede ca esti micuta. big grin Un inceput bun, persevereaza!

| Caro34 a răspuns:

Pt inceput e OK! Nu te descuraja! Poti scrie mai mult si mai interesant, mai ales ca esti o Anonima! Ca si design arata destul ce cool! Numai bine!

| blogoanonima3 explică (pentru m1dn1gh7):

Multumesc anticipat! Chiar diseara voi scrie alt "articol". Sper ca il vei citi! big grin

| blogoanonima3 explică (pentru Caro34):

Multumesc! A fost un text de inceput, sa vad daca ma descurc pe un subiect atat de mult mediatizat. Am deja in gand o alta idee, desigur trebuie elaborata, dar este mult mai interesanta. Sper ca il vei citi si pe acela! big grin