| Stefania_Carmen_1997 a întrebat:

Buna drgailor ati putea sa-mi dati si mie niste mesaje de 8 martie niste modele de felocitari niste chesti legate de 8 martie.Ne cere la scoala sa facem un panou de 8 martie si nu stiu ce sa pun pe el va rog stiti cat de important pentru profesoarele de la scoala si va rog daca sa poate dati-mi-le pana joi ca sa pot sa vad sa ma orienetz.Multumesc!

2 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Nu putem, ne pare rau. pentru voi va pune la scoala sa faceti chestiile astea, nu pentru noi.noi am terminat cu desene si arte plastice.doar cu un simplu clic pe goagle gasesti tot ce vrei.si inca e prea mult. spor la treaba!laughing

| Stefania_Carmen_1997 explică (pentru LoriLoL):

Multumesc!