| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca la betie zici ceea ce in viata de zi cu zi nu ai avea curaj sa zici,adica zici adevarul? Cum este sa fii la betie? Cand te trezesti din betie, chiar te doare caoul?
Sa nu credeti ca vreau sa ma apuc de bautura, doar voiam sa intreb asa din curiozitate!

6 răspunsuri:
| lmaoisme a răspuns:

Exista mai multe tipuri de oameni beti happy In general sunt aia care se fac manga si baga manele la maxim sau rad ca prostii la bancuri din 2010 care nu mai sunt funny. Despre durerea de cap, exista la fel, mai multe tipuri de dureri. De obicei te doare capul, depinde de cat bei, daca nu prea tii la bautura o sa vomiti dupa ce bei mult, incat corpul tau nu mai suporta bautura. Eu, m-am ''imbatat'' o singura data in viata mea, spun imbatat in ghilimele pentru ca nu eram manga. Stiam sa vorbesc si gandeam la fel, doar ca ma balanganam putin oricat de mult as fi dorit sa merg drept. Cand m-am pus sa ma culc, de fiecare data cand inchideam ochii ma lua o ameteala si imi venea sa vomit, am vomitat pana la urma, in rest urmatoarea dimineata nu mai aveam nimic. Dupa experienta asta, chiar nu inteleg cum oamenii care beau super mult se duc sa se culce, ca le face bine si se trezesc din betie. Dupa cum am spus mai sus, pe mine ma lua ameteala si imi venea toata mancarea si bautura pe gat imediat cum inchideam ochii. Daca te imbeti vreodata, fi sigur ca esti cu prietenii tai, intr-un loc sigur, si ce sa mai... dati drumul la manele in blana laughing)))

| Stefany23 a răspuns (pentru lmaoisme):

Multumesc!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti mai dezinhibat cand bei alcool si e foarte posibil sa spui lucruri care in mod normal ai avea retineri.

Asta cu durerea de cap difera de la organism la organism si depinde mult si de tipul de alcool consumat.

| Stefany23 a răspuns (pentru suntserios):

Multumesc pentru raspuns!

| Adry05 a răspuns:

Poti sa zici adevarul sau de multe ori adevarate aberatii care n-au nicio legatura cu ce ai gandi tu in mod normal.
Capul poate sa te doara sau nu in functie de ce bei.

| Stefany23 a răspuns (pentru Adry05):

Mersi!