| Anonima2004 a întrebat:

Eu am ca hobby - dansul, si acolo merge un baiat pe care il plac, dar eu nu stiu ce simte el sad
Acum, ca este vara am luat vacanta pana incepe scoala si nu l.am mai vazut de mult. Dar atunci cand ma duceam la dansuri faceam orice sa ma observe si chestii de genul... As vrea si eu un sfat pentru a afla ce simte el si cum pot face sa ma placa... :/
Funda. Multumesc anticipat big grin :*

Răspuns Câştigător
| ultradolce09 a răspuns:

Draguto, daca chiar vrei sa afli ce simte poti sa il cunosti mai bine sa petreci cv timp cu el, iar daca te place te va face sa bagi asta la cap intr-un mod suptil, dar daca va vrea sa va harjoniti o sa fie''altfel''. desigur daca il cunosti de ceva timp poti sa ii marturisesti ce simti, dar trebuie sa fi pregatita sa nu iti ''cada lumea in cap''.
hai cu funda!

1 răspuns:
| Anonima2004 explică (pentru ultradolce09):

De cunoscut îl cunosc foarte bine.Și petrec ceva timp cu el dar mi-e rușine să.i zic IAR că-l plac. Adică avem un grup, mrg, mai mulți prieteni și acolo a zis o fată că "Da, te plac, ești frumos" și au zis mai multe asta, am zis și eu accentuând faptul că am zis "Da, te plac CA PRIETEN ", că după nu știu ce fel se v a comporta cu mine și toate prostiile astea.