| CiocolataAmaruie a întrebat:

eu am o pagina pe facebook si nu imi apare ca eu sunt administrator.La ce sa dau sa imi apara? Funda:*

5 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

S-ar putea sa ma insel, totusi sunt 99% sigura ca nu apare administratorul pe paginile de Fbook

| CiocolataAmaruie explică (pentru AliceThai):

La unele paginii de pe facebook apar.

| AliceThai a răspuns (pentru CiocolataAmaruie):

Vezi pe http://gadget-blog.ro ai sa gasesti o multime de gadgeturi (iGoogle) si s-ar putea sa fie si ce cauti tu.

| CiocolataAmaruie explică (pentru AliceThai):

Mersi oricum, am rezolvat problemabig grin

| AliceThai a răspuns (pentru CiocolataAmaruie):

Scuze de spam, folosesc un plugin pentru. Chrome care de multe ori completeaza (singur) campurile... altceva vroiam sa scriu. In fine, ma bucur ca ai reusit.