| croissant a întrebat:

Exmatricularea se face numai prin absente nemotivate sa se pun si cele nemotivate? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Doar cele nemotivate dar daca ai 1000 de absente motivate iar te exmatriculeaza

4 răspunsuri:
| Trybest a răspuns:

Cred ca ai vrut sa zici nemotivate si motivatebig grin.Se pun doar absentele nemotivate(incearca sa zici ca ai fost bolnav si sa aduci o scutire falsa de la medic daca esti in situatia astawinking )

| croissant explică (pentru Trybest):

Nu sunt in situatia acesta.dar vroiam sa stiu cum stau lucrurile mersi de raspuns

| Trybest a răspuns (pentru croissant):

Oricand.winking

| qsor1NN a răspuns:

N-am inteles intrebarea.Probabil ai vrut sa spui daca se pun si cele motivate nu? Daca este asa, scaderea notei la purtare, exmatricularea si ce mai vrei tu, pe baza de absente, se iau in considerare doar cele NEMOTIVATE.