| Ana_6759 a întrebat:

fetelor!
Am o problema: Acum un an au inceput sa imi cresca sanii si de la inceputul lui octombrie imi curge ceva alb. Apoi, a aparut o pata de culoare ciudata (nici maro nici rosu ) si nu stiu de ce dar nu mai am pete de nimic in chilot. Ce credeti ca a fost? Oare imi va veni ciclul?
Aaa si inca >ceva cum sa ii spun mamei despre asta? mi-e putin jena si nu stiu cum s-o abordez
Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| lenuta123456789 a răspuns:

Daca curge alb inseamna ca ai racit la fund. si daca curge o culoare ciudata nici maro nici rosie inseamna ca vine ciclul. daca vrei sa-i spui mamai tale,, sa nu-ti fie jena pentru ca e mama ta si ea stie mult mai multe. daca nu-i vei spune si va afla singura se va supara. Succes!

4 răspunsuri:
| ady20hbk a răspuns:

Nu oi fi eu fata, dar iti raspund printr-o intrebare. daca ai fost in stare sa spui lucrurile astea aici pe net unor straini, nu crezi ca poti sa vorbesti chestia asta cu mama ta care iti e muuuuuuuuuuult mai apropiata?

| Pandaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie nici rusine nici nimic.Este mama ta si are si ea asa cevalaughing pur si simplu ii zici

| selysol a răspuns:

Salut! iti va veni ciclul in curand... si nu trebuie sa iti fie jena de mama ta ca nu e o straina spune-i ca ti se pateaza chilotii si isi va da seama despre ce este vorba. Daca tot crezi ca ai ceva singura solutie e sa ii spui mamei talewinking mult curaj.

| Ana_6759 explică (pentru lenuta123456789):

Mersi, tin.sa spun ca sunt sigura ca nu am racit pentru ca pata e mai in spate,.nu la acel orificiu pe unde curge pipi happy