| NuSeZiceANONIM a întrebat:

Buna!

Frate, nu mai inteleg baietii astia!

Vorbeam cu un baiat la telefon!

Nu mai stiu ce am zis si el a zis :

-Doar sti cat te iubesc eu pe tine!
eu nu am inteles ce a zis!
l-am rugat sa repete si a zis ca nu pentru ca zice ca inregistrez etc.
l-am rugat de 1000 de ori sa repete si el NU

bla, bla bla
(eu am mai fost cu el de 2 ori)

si i-am zis ca inca il mai plac si am inchis!

m-a sunat inca odata nu am rasp, m-a sunat a doua oara si am raspuns.

am vorbit si a zis ca si el, si am intrebat cat, si el a zis ca nu poate zice cat in cuvinte, iar eu i-am zis:
-dar in procente?
-99%

nu am mai vorbit, si azi am vazut pe facebook ca e cu o tipa!

a scris gen :

- te iubesc blonda mea etc, etc. (eu nu-s blonda!)
cand eram cu el nu punea d-astea!

i-am zis pe mess :
-te urasc
-de ce?
-nimic!
-stai suparata acolo!
-bine!

a mai stat si acum 5 minute si m-a sunat
-de ce esti suparata?
-de nimic!
-esti geloasa ca sunt cu aia?
-nu imi pasa
si am inchis

ce dracu' inseamna asta crying

Răspuns Câştigător
| ℓσνє a răspuns:

A vrut sa te faca geloasa si a vrut sa vada daca planul lui a mers.
Iar tu, nu mai inchide pentru ca-si da seama.
Vorbeste cu el, nu spune o mie de cuvinte odata, vorbeste relaxata si indiferenta!
Asa fac baietii. Ori te fac geloasa ori fac pe suparatii.
Deci, bafta! kiss
Nu vreau funda, doar sper ca te-am ajutat.happy

5 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Nu ii mai arata ca il placi si ca esti geloasa! Eu cred ca te place, si ca fata aia nici nu exista.A inventat doar, ca sa te faca geloasa.Sau,daca sunt impreuna nu cred ca o place cu adevarat, si ca nu va dura.In mod clar veti fi impreuna! Numai sa nu fi facut ce a facut ca sa isi bata joc de tine, acum ca a aflat ca il placi.Nu trebuia sa afle ca il placi! Ai facut o greseala.Nu poti face altceva decat sa il ignori, sa ii arati ca nu iti pasa.Crede-ma,daca o sa faci asta, o sa se rezolve.

| NuSeZiceANONIM explică (pentru eu4you):

Eu chiar vroiam sa ii arat ca il plac, asta a fost intentia, eu nu il plac, dar nu-l intelegeam! pur si simplu imi bateam joc de el!

| eu4you a răspuns (pentru NuSeZiceANONIM):

Aaaaa,din ce spui tu, pare ca il placi. Poate ca il placi si nu iti dai seama...

| wrApe a răspuns:

Cum adica tu gresesti si vrei ca el sa repare, daca ai intarziat...

| NuSeZiceANONIM explică (pentru eu4you):

Eee, stiu eu pe cine plac, dar cu siguranta NU e el laughing
nu-l intelegeam.
ATAT