| Dya963 a întrebat:

Imi place de un baiat dar el este fiul profei de romana si nu stiu ce sa fac. Ieri am avut balul indragostitilor si imi dadea de inteles ca ma place. Tot asta si mai demult cand nu imi placea de el. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Nu am zis asta doar la cea mai buna prietena a mea. Ea nu ma poate ajuta fiinda uraste romaa si pe profa...

3 răspunsuri:
| Aldercy a răspuns:

Nu prea are legătură fiul ei cu profa. Vorbeşte cu el, fă-şi curaj că nu-ţi taie nimeni gâtul. firesc să-şi placă de cineva, indiferent al cui este.

| Dya963 explică:

Imi place de el de mai putin o saptamana si nu prea stiu ce sa vorbesc cu el. Noi nu prea vorbim sau nu suntem asa de buni prieteni, suntem doar cunostinte. AS vrea sa ma apropii mai mut de el si apoi sa ii supun ca il
iubesc.

| Dya963 explică (pentru Aldercy):

Poate ar fi mai bine sa imi taie gatul...laughing