| AlexxandraAa a întrebat:

Imi place de un baiat de 19 ani... dar el o place pe pr. mea cea mai buna. Dar ea nu il place pe el. Ea vrea sa fie impreuna cu el doar pentru. ca este bogat. Ce sa fac? Va rog Ajutati-ma! Funda...

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu interveni între ei!
Acel băiat își va da seama în scurt timp că prietena ta este o profitoare, și va vedea că tu îl apreciezi pentru ceea ce este, pentru caracterul plăcut pe care îl are, și nu pentru că provine dintr-o familie bogată.
Fii întotdeauna naturală, și lasă lucrurile să decurgă de la sine!
Baftă!

2 răspunsuri:
| AlexxandraAa explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Multumesc pentru. sfat!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru AlexxandraAa):

Cu plăcere!