| andrada a întrebat:

Buna!
Imi place de un baiat din scoala. Am mai vorbit cu el dar nu cred ca stie nici cum ma cheama. Am vorbit doar lucruri de genu' "ce ora aveti acum?" "a venit colega ta, x la scoala?" si asa. discutii de astea scurte si nu stiu cum sa ma apropii mai mult de el.
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| SimonneBX a răspuns:

Poti sa incepi exact ca si pana acum laughing dar sa continui prezentandu-te si la final sa-i spui ca ti-a facut placere sa stai de vorba cu el. Baietilor le plac chestiile de genul asta.

2 răspunsuri:
| lintu08x a răspuns:

Nu-ti trebuie raspunsul unui strain ca sa te apropii de cineva. Fii creativa si vei gasi tu ceva. happy Mult succes.

| watzzup a răspuns (pentru SimonneBX):

Ba nu