| Cнежинкa a întrebat:

Imi place un baiat cu un an mai mare desi e in tot aceias clasa ca mine.Am niste probleme mari...nu stiu cu ce sa incep dar sunt sigura ca il plac, el insa o place pe alta. Problma mea nu e in aceia ca nu ma baga in seama ci ca imi strica riputatia. Am incercat sa nu ma gindesc la riputatia mea dar prietenele mele imi spun ca riputatia mea e mai importanta decit el. Posibil au dreptate, dar dupa ultima cearta cind si-a permis sa ma loveasca si eu l-am iertat m-am gindit mai serios la ce mi-au spus prietenile. ce ar trebui sa fac sa il aleg pe el chiar daca o place pe alta sau reputatia pe care am dobindito cu anii?

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Nu stiu ce reputatie ai tu atata timp cat nu prea stii sa scrii.
Ma rog, deja ti-ai stricat`o aici in fata noastra.
Si daca ala de iti place tie te-a lovit, cum sa te mai combini cu el?
Daca il enervezi o data, ala te ia si matura cu tine pe jos.
Altu`!

| ninateddybear a răspuns (pentru UbexFlo):

Nu sunt de acord cu oratorul precedent nu se rezuma toata reputatia la scriere cu toate ca mai sus sunt citeva greseli de ortografie.Insa ce tine de intrebarea ta cred ca ar fi mai bine sa alegi reputatia