| Psycchosoccial a întrebat:

Imi puteti spune cum pot adauga prieteni sau cum pot cauta prieteni pe TPU?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe profilul unui user şi ai un chenar verde unde scrie "Adaugă ca prieten" şi îi dai click acolo.

| єχcєєℓ a răspuns:

Intri pe profilul unui utilizator și sub nume și imaginea de profil e un chenar verde pe care scrie "Adaugă ca prieten"
Poți să îi trimiți un mesaj opțional în care te prezinți dacă vrei, după ce apeși "Da" o să îți apară următoarele:
-Dacă utilizatorul respectiv are setat să accepte toți prietenii automat îți va scrie că l-ai adăugat ca prieten
-Dacă utilizatorul a setat să primească accepte prietenii manual, prin aprobare îți va scrie "Cererea de prietenie a fost trimisă" tu trebuie să primești un email spunându-ți dacă utilizatorul respectiv ți-a acceptat cererea sau nu.

| Psycchosoccial explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| Psycchosoccial explică (pentru єχcєєℓ):

Multumesc de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Psycchosoccial):

Creşti mare. happy