| LauraG3 a întrebat:

In clasa a XII-a, cam cati bani iti trebuie in total? (haine, banchet, album, sonete, cadouri profesori, etc.) Funda!

3 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Depinde omule de locul unde faceti banchetul de cati profesori si elevi vin... suma asta nu poate fi definita daca nu dai mai multe detalii!

| LauraG3 explică (pentru Jokyo):

Banchetul intr-un club sau local...sunt cam 210 elevi si 40 de profesori...

| petrescuionut a răspuns:

Ma depinde hainele daca vr ceva de firma astea cam 700 lei tot daca iei haine mai ieftine mai putini bani la banchet cam 500 lei