| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu sexul, Am si eu o nelamurire sunt virgin si am o colega de clasa care m-a intrebat daca sunt sau nu i-am zis adevarul si ea a spus ceva de genu " sa nu ramai virgin pana la 18 ani fa orice " ceva de genu asta cu o tenta foarte ciudata, ea nu mai e virgina si ma intreb oare prin intrebarea asta vroia sa insinueze sa o fac cu ea pentru prima data? Ps. Ma inteleg ff bine cu ea vorbim despre orice, doar ca e mai fitoasa si cateodata mai in gluma mai in serios zice ca n-are ce sa faca cu mine.as vrea sa o intreb daca ar vreA? Cum sa fac? Cateva sfaturi/pareri va rog?

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

Vorbiti despre orice nu? Urmatorul subiect de discutie " vrei sa facem sex ".
Bine chiar asta, mai dupa perdea. Te descurci tu. Daca spui ca sunteti asa buni prieteni nu cred ca ai vreo sansa, daca o fata vede in tine un bun prieten o sa vada doar atat si nimic mai mult, dar merita sa incerci.

6 răspunsuri:
| Iubareatzãã a răspuns:

Pai.pur si simplu intreab-ohappy si cred ca cam vrea! Intreab-o! O viata avem si trebuie traita din plin!

Bafta cu ea!:*

| Liviu a răspuns:

Daca mi-ar fi zis mie vreo una asa ceva ii ziceam din start, hai sa vedem, ai ce face cu mine sau nu?
Daca o lua cu basini si pauze de vorba, ii ziceam" hmm asa ziceam si eu. "

| TheStory a răspuns:

Nu are legatura cu ce crezi tu.

| William a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Ce sa o intrebe? ''Fata vrei sa te f**?'' Tu ce ai face daca te-ar intreba cinev asta?

| NedeaAndrei a răspuns:

Nu cred ca insinua nimiclaughing

| SerafimHD a răspuns:

Pur si simplu. Indrazneala vine odata cu maturizarea mintala!