| LastNight1324235436 a întrebat:

In urma rezultatelor de la capacitatea nationala am decis sa depun contestatie la limba romana. Am luat 7, dar eu si profa de romana in momentul in care am facut calculul ne-a dat minim 8. Poate sa imi scada nota contestatia? Am auzit ac nu poate sa imi creasca nota mai mult cu n punct, e adevarat?

33 răspunsuri:
| LastNight1324235436 explică (pentru MadRaven):

Punem in aplicare planul pentru olimpiada, ok? :* laughing)

| MadRaven a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Da, asa facem laughing Ne bedem a doua zi la ProTV laughing Sa vada ei ce inseamna frica de moarte laughing)

| LastNight1324235436 explică (pentru MadRaven):

laughing))))))))))))))))))))))))