| Dianananahalfpastee a întrebat:

Intrebare pentru fete : Unde va tineti absorbantele la scoala ca eu nu stiu unde sa le mai pun ca ne umbla baietii in ghiozdane si...nu imi convine.

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Eu imi iau vreo 2-3 absorbante la mine. Unul in pun in buzunarul de la blugi, ca sa am pentru orice eventualitate, iar celelalte le pun intr-un suport pentru absorbante. Uite de astea : http://1.bp.blogspot.com/......G_1381.JPG

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absurd! E ceva normal sa tii absorbantul in ghiozdan, doar nu o sa-l tii in buzunar.winking Si daca o sa-l vada, ce?

| BEmanuel87 a răspuns:

1. Presupun ca intrebarea vizeaza absorbantele care nu sunt in curs de folosire - pe astea din urma cred ca nu ai probleme sa stii unde sa le tii.
2. Si daca va umbla in ghiozdane, ce? Vi le fura? Crezi ca au ce sa faca ei cu ele?
3. Si daca ti le vad, ce? Crezi ca ei nu stiu oricum ca le folosesti?

| Dianananahalfpastee explică (pentru Emena):

Si de unde le cumperi suporturile?

| drhotzu a răspuns:

Fii atenta: punele pe banca si daca vre-unu face o gluma proasta ii spui:
sa zici merci ca mama ta are ciclu la zi ca daca nu mai aparea un prost ca tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dianananahalfpastee):

Se gasesc in supermarket din astea. tongue

| Emena a răspuns (pentru Dianananahalfpastee):

Eu l-am luat in vara, era o oferta la absorbante si dadea si un suport. Cauta prin market-uri, sau uite aici http://raliishop.blogspot.com/2010/09/suport-ptr-absorbante.html

| Dianananahalfpastee explică (pentru Emena):

Mersi mult. :*

| Emena a răspuns (pentru Dianananahalfpastee):

Nu ai pentru ce :*

| BEmanuel87 a răspuns (pentru Emena):

Ihim. Si... suportul de absorbante unde zici ca-l tii? thinking Ca doar asta intreba si fata asta. Ma rog, la cat de tantaloaica e, nici nu ma mir ca ti-a dat funda oh go on

| Emena a răspuns (pentru BEmanuel87):

In ghiozdan, in penar, daca are. Unde oare sa-l tii? straight face

| BEmanuel87 a răspuns (pentru Emena):

Pai nu asta era si problema ei de baza? Ea zicea ca ii cauta colegii in ghiozdan si ca nu ii convine sa dea aia peste absorbantele ei. Daca le tine in suport de absorbante, cum ai zis tu, nu tot in ghiozdan o sa fie suportul ala? Aia, cand or sa ii caute in ghiozdan, crezi ca or sa fie opriti la limita de bunul simt si sa nu se bage si-ntr-o chestie care arata deosebit? Sau crezi ca are lacat suportul ala? happy Asta incercam sa spun: intrebarea ei e tampita in sine. Unde dracu sa tii tu absorbantele (invelite intr-un suport, sau nu) decat in ghiozdan sau in geanta, dupa caz?

| XoXo4you a răspuns:

Nu ii baga in seama toti stiu de astea acum uni stiu mai multe ca noi fetele...nu ii baga in seama alt undeva nu ai avea unde sa le ti pentru ca si daca le pui in suport si daca nu tot o sa le gaseasca daca ai vreun buzunar ascuns la ghiozdan...

| Iuliana186 a răspuns:

În ghigozdan, într-un buzunar ascuns big grin