| 1Marinn1111 a întrebat:

Iubitul meu ma enervează in fiecare zi si ma supăra Zi de zi, mereu gaseste ceva sa se ia de mine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Înseamnă ca nu te respecta, de schimbat nu cred ca poți sa îl schimbi dar încearcă sa îl pui puțin la punct, sa ii spui ca e nesimțit și ca trebuie sa înceteze sa mai fie așa arogant pentru ca te-ai saturat, sau sa încerci sa îl ignori o perioada ca sa își dea seama ca tu chiar te-ai supărat.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ce face mai exact? Te jignește, te bate?

| 1Marinn1111 explică (pentru Bondarel99):

Nu, dar ma enervează zi de zi, mereu face in ambiție ca sa ma enerveze in orice, Si daca mănânc ceva de ia de mine

| elle94 a răspuns:

Are prejudecati, nu te mai accepta pe tine, ori faptele tale? Pentru ca iubirea dispare usor usor...

| 1Marinn1111 explică (pentru elle94):

Da, cred ca dispare iubirea

| Adry05 a răspuns:

Sa-i dai un premiu pentru cel mai bun iubit. Ce naiba ai putea sa faci? Paraseste-l.