| ylakiztenurb a întrebat:

Buna la ce facultate poti da daca nu ai bacu'l?

13 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu poti da la facultate daca nu ai bacul luat.
Insa te poti inscrie la postliceala.

| darrio2007 a răspuns:

Deja se duce tara de rapa daca se mai intampla si asa ceva.Am auzit de asta.Este pentru copiii mai putin inteligenti dar care au bani de la mamica si taticu.Doamne pazeste!

| Liviu a răspuns (pentru darrio2007):

Ce te astepti de la o tara in care bani tin loc de respect,bun simt si inteligenta? (nu zic de mine, eu barem nici bacu nu l-am luat, acum sunt la seral, dar stiu cat pot, si stiu ca la munca de jos ma duc.Insa alti cu bani vor facultati si ioc creier )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Scoala vieti."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de Stat Degeaba.

| ylakiztenurb explică (pentru Liviu):

Te referi la mine cand sp asta?''Insa alti cu bani vor facultati si ioc creier''

| ylakiztenurb explică (pentru anonim_4396):

Ce facultate? da un nume....ms

| Liviu a răspuns (pentru ylakiztenurb):

Nu,vorbeam in general, ca toti cei care au bani fac facultati desi nu prea ii duc capu.Nu am eu de unde stii daca ai bani sau daca te duce capu happy

| Stallone a răspuns:

Nu cred ca poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ylakiztenurb):

Http://static.tumblr.com/......rrb46o.gif

Facultatea de Stat Degeaba, secţia Indolentă, o faci la fără-BAC.

| Voidwithin a răspuns:

Uite ti-am venit in ajutor :
http://www.youtube.com/watch?v=XdeQdRD2TkQ

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio facultate pentru asa ceva.

| Garielu a răspuns:

Nu exista nici o facultate fara bac.