| Amalia_5349 a întrebat:

Buna:*
La noi in clasa s-a stabili k de Mos Neculai sa ne facem intre colegi cate un cadou, mie mi s-a nimerit un baiatstraight face

Ce cadou credeti ca i-as putea lua?

3 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Asta se va face si la noi in clasa, well, daca s-ar nimeri sa imi pice si mie un baiat, cred ca i-as fi daruit o camasa la moda, ceva ce si-ar dori el demult, un CD-cu cu muzica artistului lui preferat, un ceas frumos, nu orice fel de ceas, unul mai atragator, care sa sara-n ochii, un joc poate? Gen: Sims 3 ( daca joaca ) sau o consola de jocuri etc, poate chiar un joc electronic, depinde cat de mult ii plac jocurile, poate colectioneaza ceva anume, si i-ar mai trebuie inca ceva, inca o piesa, tu stiwinking. Sper ca te-am ajutat, fundita? :p

| Addicted2sweets a răspuns:

:* ce coincidenta laughing si mie mi s-a nimerit baiat... eu i-as lua un ceas, mighty beanz, sau acum depinde de varsta daca e mai mik de a 4a poti sa-i iei un pistol, un robotel, o jucarie de plus etc... fundita? love struck

| Amalia_5349 explică (pentru Addicted2sweets):

E in clasa a 10-a tongue