| Millis a întrebat:

la noi la scoala a venit profa de romana si ne-a spus de un club de lectura unde ne cumparam carti mai ieftine si ne da la carte un fel de test eu mi-am ales carte insemnarile unei pustoaice, n-i le aduce la scoala dar m-ar interesa site-ul, nu stiti voi care este? multumesc.

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

Hey draga mea,
Eu am primit cartea azi. Si saitul se numeste www.eucitesc.ro. Asa legat se scrie

12 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Buna, si la noi in scoala a venit cu acest club de lectura si mi-am cumparat si eu aceeasi carte.Nu stiu adresa saitului dar o s-o primesti odata cu cartea, pentru a sti despre ce se vorbeste pe acel sait trebuie sa citesti cartea

| Millis explică (pentru irina41099):

Ne-a spus site-ul dar l-am uitat

| AndreeaLULY a răspuns:

Si la noi la scoala s-a intamplat acelasi lucru, dar trebuiesa ne gasim fiecare scoala un nume pentru club asa scrie in carnet-ul de cititor
apropo care era adresa ta de yahoo poate mai vb despre carti!

| Millis explică (pentru irina41099):

Multumesc, alaltaieri am primit-o si eu cu carnetul de cititor, acolo scria, oricum mersi, funda :*!

| Deea012 a răspuns:

Eu stiu ca este www.eucitesc.ro si intri pe pagina: "Clubul de Lectura". Dar ei spun ca se deschide din 30. aprilie. 2012, si noi suntem astazi in 3.mai.2012. Sper sa iti fie de ajutor!

| magdalice a răspuns:

Site`ul se numeste www.eucitesc.ro! Scrie si pe carnetul de cititor... Dar am o problema...nu merge site-ul! Mi se intampla numai mie?

| Millis explică (pentru magdalice):

Nu, tuturor nu le merge.

| Miha3meow a răspuns:

Sa intri luni si sa vezi ca o sa mearga, pentru ca acum a aparut timpu, adica peste cat timp putem sa intram pe site-u ala big grin

| CoCoChanell a răspuns:

Acesta este site-ulwww.eucitesc.ro

| Danilet_Daniela_1991 a răspuns (pentru magdalice):

Mie imi zice ca codul nu exista.

| Macovei_Teodora_1995 a răspuns:

Buna! Am cuparat si eu niste carti si am primit un carnet de cititor. Imi puteti spune va rog, care este codul cititorului sau cum pot sa-l obtin, pentru a ma inscrie pe site?