| SaRRaMea a întrebat:

Buna la toti.Am aflat despre o actrita care se numeste Lucy Hale si a jucat in serialul Pretty Little Liars si am vrut sa vad in ce filme a mai jucat.Am vazut ca a jucat in Wizards of Waverly Place si avea numele de. Miranda,,. Dar nu imi aduc aminte sa fi jucat ea in Wizards of Waverly Place. Va rog cine poate sa imi zica episodul in care a jucat si sezonul, sau sa imi aduca aminte de ea in film. DAU FUNDA.Pa si toate cele bune la toti.

2 răspunsuri:
| andreyutzha a răspuns:

A mai jucat si in Drake & Josh, Ned's Declassified School Survival Guide, The O.C., How I Met Your Mother.
http://www.youtube.com/watch?v=705Mg-GICsE
Sezonul 1, episodul 2

| andreyutzha a răspuns (pentru andreyutzha):

Sper ca te-am ajutat. funda?big grin