| fetitzabunasinebuna a întrebat:

Buna lume. Care este rolul acelui site CLEAVARBOT?
Nu inteleg, ce face, cine vorbeste de acolo, a m inteles ca e un robot, dar nu are sens, de ce ar face cineva un site cu un robot care raspunde aiurea.
Stie cineva care e adevaratul scop?

Răspuns Câştigător
| akaMarian a răspuns:

Deci acel site este pentru distractie, este un program, programat sa spuna cuvintele respective dupa cuvintele pe care le spui tu. Daca tu spui buna spune si el buna. Si acel site este facut pentru persoane care au chef de vorba dar nu cu o persoana! Sunt multe motive de ce foloseste lumea acel program!

10 răspunsuri:
| Mimiiiiii a răspuns:

E pur si simplu o pierdere de timp.Adica cind nu ai cu cine vorbi, vorbesti cu el.

| fetitzabunasinebuna explică (pentru Mimiiiiii):

Aaa, deci e un robot setat sa vorbeasca cu oameni plictisiti rolling on the floor

| Mimiiiiii a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Da,cam asa iese.big grin

| fetitzabunasinebuna explică (pentru akaMarian):

Aha thinking o pierdere de timp laughing

| akaMarian a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Exact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robotul ăla are în 5 minute mai multă coerenţă în ce spune, decât au anumite persoane pe care le cunosc în general.

| fetitzabunasinebuna explică (pentru anonim_4396):

Serios, trist in cazul acesta.
Probabil traiesi intr-o grota. cu oamenii maimuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un site retardat pentru pameni retardati care se plictisesc in grota lor numita camera si au nevoie de interactionare cu un robot fictiv care tranteste niste vorbe de tot cacatul.

P.S. Asculti manele? Nu de alta, dar numele tau imi inspira acest stil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Da, trăiesc în România, cu români şi cu tot felul de alte creaturi bizare: ţigani, evrei, bozgori, etc.

| fetitzabunasinebuna explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu ascult manele. nu stiam ce nume sa-mi pun ca nu voiam sa imi pun numele meu realbatting eyelashes