| Larisuk128 a întrebat:

M-am certat cu prietena mea.Cum credeti ca ma pot impaca si sa fim din nou prietene?

Răspuns Câştigător
| BoboooBubuuu a răspuns:

Buna. Aceasi poveste e si la mine. Ca sa ii arati ca iti pasa scrie-i o poezie ...sau fai orice surpriza care sa ii placa mult si prin care sa ii dovedesti ca ti la ea. La mine nu a functionat nici asa pentru ca o fata s-a bagat si i-a spus ca joc teatru. Asa ca am renuntat. Renunta si tu daca vezi la un moment dat ca ce faci u nu isi are rostul. Dar incearca pana cand vezi ca nu mai poti. Oricum cred ca o sa va impacati daca nu e asa serios >big grinbig grin

3 răspunsuri:
| Baesu_Bianca_1993 a răspuns:

Eu o patesc destul de des dar in max 2 zile ii trece si se comporta ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.Ai putea incerca la fel

| Rockart a răspuns:

Păi, depinde şi din ce cauză v-aţi certat. Dar cel mai bine ar fi să îţi ceri scuze dacă i-ai greşit cu ceva sau pur şi simplu să îi spui că nu îţi place să te cerţi cu ea, că e prietena ta şi nu merită să stricaţi o prietenie aiurea.

Dacă îţi este o prietenă adevărată o să îi treacă repede.

Baftă!

| Larisuk128 explică (pentru BoboooBubuuu):

Mersi