| Redbulă a întrebat:

m-am combinat cu un baiat pe mess, astazi l-am cunoscut si este foarte de treaba... Dar, mie nu-mi place sa sarut si chestii. El mi-a zis ca esti chiar indragostit de mine. Cum sa-mi dau seama ca ma minte sau nu? E atat de dulce!

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm deja e dragoste intre voi? asa fulgerator? Vezi si tu cum se comporta atunci cand e cu tine nu? Una e sa stai ascuns in spatele ecranului si alta e sa fiti fata in fata si sa va spuneti ce simtiti! Atunci vei vedea ce e de el, daca spune adevarul sau minte nu? Multa bafta!

| Redbulă explică (pentru superdorex):

Mi-a spus ce simte pentru mine laughingwinking Dar...nu stiu ce sa cred. fata-n fata mi-a zis:,, esti foarte frumoasa´´, si prin sms mi-a zis ca s-a indragostit de mine! O fi dragoste la prima vedere smughee hee

| superdorex a răspuns (pentru Redbulă):

laughing Posibil! Multa bafta!

| DeeaMarry a răspuns:

Pai nu poti sa iti dai seama decat in timp, observandu-i indeaproape comportamentul. Daca si tu il placi, ramane la latitudinea ta daca ii acorzi sau nu o sansa.
Nu iti place sa saruti pentru ca inca nu ai intalnit persoana potrivita. Atunci cand o veni intalni crede-ma ca o sa iti placa!