| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma adresez celor care sunt fanii lui justin bieber imi cer iertare ca inainte il uram de tot dar deja imi place de el nu stiu de ce dar e mai frumos.Am niste prieteni care il tare iubesc doar eu inainte nu il iubeam deja imi place atit de tare de el mai ales ca acum e tare tare frumos cum sa fac ca sa ma ierte prietenii mi-am schimbat parerea despre el inca o data imi cer scuze sad FUNDA pentru cei care ma va ajuta sami recapt prietenii care il adora pe jb va rog sa nu il criticati ca mi-am schimbat deja parerea despre el astept raspuns! FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Kristina999 a răspuns:

Pai fa-ti un tricou cu JB sau puneti melodiile lui in telefon si o foto de a lui n tel..pe principal arata-le ca iti place de el

1 răspuns:
| valeria9764 a răspuns (pentru Kristina999):

Merci mult voi incerca asa!