| ScapaMaDeEa a întrebat:

Ma enerveaza faza asta cu tricoul drept premiu. I-auzi ca daca mai raspund la 103 intrebari intru in top 3 rolling on the floor Se poate dezactiva cumva? happy

Răspuns Câştigător
| yyyyy a răspuns:

Nu se poate dezactiva.Si pe mine ma enerveaza. Ma mai enerveaza si faptul ca atunci cand raspund la oi ntrebare trebuie sa raspund la niste intrebari aiurea (daca intrebarea este pusa la categoria potrivita, daca este conversationala sau cauta un raspuns, daca este coresct sccrisa gramatical si daca as posta-o pe prima pagina). laughing

2 răspunsuri:
| OoAlexaOo a răspuns:

Nu. Insa iti dau dreptate. Ma enerveaza rau. Nu mai pot eu de tricoul lor. rolling on the floor

| melisa0607 a răspuns (pentru OoAlexaOo):

laughing