| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ma intilnesc cu un baiat si as dori sa invat sa ma sarut, cind ajungem la asa ceva eu evit momentul prefacinduma ca nu am atras atentia si incep o discutie el intelege asta dar se face ca nu atrage atentia va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Denissuka a răspuns:

Nu mai evita momentul,gandeste-te ca odata si odata tot trebuie sa se intample happy in plus, cati ani ai? Sa saruti un baiat, sau invers deja nu mai e o rusine. Important e sa iti si placa de baiatul respectiv, pentru ca daca nu iti place, degeaba inveti sa saruti. daca nu simti nimic special!

2 răspunsuri:
| skjs1298 a răspuns (pentru Denissuka):

Am 14, si imi place de el enorm de mult.

| Denissuka a răspuns (pentru skjs1298):

Daca iti place de el, atunci nu pierzi nimic.dar macar asteapta sa te sarute el mai intai..asa o sa fi luata prin surprindere si totul va veni de la sine, fara sa te mai gandesti ce si cum sa faci.