| MaRiiH a întrebat:

Ma numesc Mari Acum 2 ani eram impreuna cu o fata Marinela si ne-am certat pentru un motiv prostesc.Ne`am despartit, ea era cu altul, eu cu alta.Eu m-am despartiti de iubita mea pentru ca de cate ori vorbeam cu ea ii spuneam Marinela ( numele celei de care sunt indragostit) ma gandeam tot timpul la ea chiar si in momentul de fata ma gandesc la ea Ea este in continuare cu iubitul ei care sau intalnit decat 2 ori in 1 an. Si nu stiu cum sa fac sa ii spun acum Ca O IUBESK enorm de mult... nu mai pot sta fara ea deci si seara cand dorm o visez nu as vrea sa ma mai trezesc.Cum sa fac sa ii spun ce simt sa ii spun ca o iubesc mai mult decat pot ieri am fost la ziua ei si cand am fazut`o ce frumoasa e mi-am dat seama ce prost am fost... ce ne-am certat.Ce ziceti sa fac? As vrea sa ii zic maine ca o iubesc cand o duk spre scoala.Dar imi este frica nu stiu dc Ce ziceti sa ii spun sau nu sad?

4 răspunsuri:
| Andreea_Andreea_1970 a răspuns:

Ar trebui sa-ti exprimi sentimentele fata de cel iubit. Numai asa poti sa-i castigi increderea.

| Beatrys a răspuns:

Poi tu inca o mai iubesti pe fata asta... Daca o sa ii zici ca inca o iubesti, iubitul ei o sa devina gelos, si poate daca nu o intelege si nu te intelege pe tine o sa se desparta de ea si ea atunci nu o sa imi mai vina sa se impace cu tine pentru ca ai despartito de baiatul pe care il iubea, cum se mai zice "ti-ai bagat nasul" si o sa te urasca...Parerea mea e sa ii zici dupa ce o sa se desparta sau daca o iubesti enorm poti sa ii zici dar sa nu afle iubitul ei..Succes..Fundita? puppy dog eyes

| MaRiiH explică (pentru Beatrys):

Cum sa astept sa se desparta crying daca eu o iubesc asa mult, Nu pot sa imi iau gandul de la ea sad, sunt nebun dupa ea...

| 1aprilie a răspuns:

Spune-i direct ca o iubeşti