| DianaElena1234 a întrebat:

Buna, ma scuzați dacă am greșit categoria, dar am o problema. Una dintre prietenele mele s-a certat cu iubitul ei și din păcate la mijloc sunt eu, sa va povestesc. După cum va ziceam ei s-au certat, ea l-a înșelat pe el, ea vorbea cu mine pe Facebook și el a văzut având parola ei acolo ea îmi zicea despre băieții cu care s-a sărutat și nu știu cum doamne iartă-ma el a văzut ca am făcut-o pe mama lui jigodie, nu este adevărat absolut deloc, nu am zis nimic de el sau de mama lui, așa și el acum ma șantajează cu niște poze pe care prietena mea mi le-a făcut, sunt doua poze cu un prezervativ in gura, mare brânza, sunt atâtea poze cu fete dezbrăcate. faza este ca ma șantajează cu pozele astea. și nu știu ce sa fac, încerc sa ma îmbărbătez singura ca nu sunt așa naspa, dar tot mi-ar fi nasol sa le pună pe vreo undeva. Ceva soluții? Mulțumesc mult și scuze dacă nu ați inteles.

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Ii faci reclamatie la politie pentru santaj.O sa-l potoleasca cu toate smecheriile cand o sa-l duca cu vreo cateva bastoane pe spinare la sectie.

| DianaElena1234 explică (pentru siriusblack98):

Mulțumesc frumos.

| Freya1 a răspuns:

Salveaza conversatia sau inregistreaza cand te santajaza si spune-i ca ai dovada ca te santajaza si daca nu sterge pozele si mai continua o sa faci plangere la politie

| Lawliet14 a răspuns:

Adica mai pe sleau, sigur are poze in pozitii indecent cu tine. Felicitari!