| mileyselydemy a întrebat:

Mai demult am facut ceva la mess si in loc sa-mi apara numele(Andrei,Ioana, etc) imi apare adresa de e-mail. Cum pot face sa-mi apara din nou numele in loc de e-mail?

Răspuns Câştigător
| shmata a răspuns:

Messenger-Appearance-For each contact show: Nickname or first or last name

5 răspunsuri:
| Colors a răspuns:

Pai intri pe mess, dai clic sus unde iti apare imaginea de avatar, apoi cand iti arata imaginea de avatar langa pe la mijloc scrie Contact Detalils si dai click iti apare dupa sus nume..si completezi si dai save!

Sper ca te.am ajutat:* Pup

| mileyselydemy explică (pentru shmata):

De unde dau Appearance? Oricum... Funda!

| shmata a răspuns (pentru mileyselydemy):

In fereastra principala de la yahoo mennseger. Unde iti apar toate contactele ai sus "messenger-actions-contacts-help"

| mileyselydemy explică (pentru shmata):

Mie nu-mi apare decat messenger-actions-contacts-help si atat...sad

| shmata a răspuns (pentru mileyselydemy):

Exact, dai pe messenger si iti apare ce ti-am scris mai sus.