| ancutza_4297 a întrebat:

Maine am teza la lb. franceza...Si am de invatat multe dar am cateva nelamuriri despre Le pronom possessif...Cine ma poate ajuta cu un link cu exercitii!

Răspuns Câştigător
| DewMountainDew a răspuns:

Www.francaisfacile.com sper sa te ajute ...si scrii acolo in dreapta sus in chenarul galben le pronom pessessif sau ce mai iti trebuie...dar sa le scrii pe franceza.mie mi-a fost de mare folos cand am dat teste la franceza. este cea mai tare adresa cu teste si exercitii pentru limba franceza

2 răspunsuri:
| ancutza_4297 explică (pentru DewMountainDew):

Multumesc !