| anonim31x a întrebat:

Buna!
Maine e ziua de nastere a surorii mele.ce surpriza pot sa-i fac?
Dati-mi idei! Repede!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, încep cu un mic citat "Fă ceea ce poţi cu ceea ce ai acolo unde eşti!
Fi creativ, imaginaţia omului este bogată, totuşi orice cadou este binevoit, am mai spus şi o mai spun, când dăruieşti un cadou în primul rând trebuie să-ţi fie plăcut ţie apoi sărbătoritului...să fim sincer orice persoană ştie ce să-i ducă unei persoane. Aşa că gândeştete ce-i place şi cât de mult merită acel obiect.
O seară frumoasă!

2 răspunsuri:
| anonim31x explică (pentru Brâncuşi):

I-am luat un cadou.dar vreau sa il dau intr-un mod mai special blushing...nu ca ne-am intelege noi prea bine.dar na..nu prea are prieteni asa de buni si... vreau sa o fac sa se simta bine de ziua ei.big grin

| Brâncuşi a răspuns (pentru anonim31x):

Foarte frumos, fă-o să se simtă extraordinar de bine şi să se bucure de viaţa aceasta minunată, trăieşteţi viaţa la maxim, dar ai grijă de unele probleme.