| andr33utza12 a întrebat:

messengerul meu imi da eroare nu ma pot conecta. cum sa il sterg si sa il instalez iar? multumesc

4 răspunsuri:
| Danyel9657 a răspuns:

Respecta urmatorii pasi: start>control panel>add or remove programs
astepti pana se incarca toata lista si alegi acolo yahoo messenger si alegi "change/remove".mai departe te descurci
Bafta!

| Grimmjow69 a răspuns:

Urmeaza pasii de aici: http://raducannicolae.blogspot.ro/......ogram.html

Apoi instalezi messengerul: Il descarci de aici http://messenger.yahoo.com/beta/win apoi dublu click pe pachul descarcat-> apoi in prima fereastra deschisa DEBIFEZI - Yahoo browser plus ->de fapt debifezi toate cele 3 casute ->apoi click pe next

| andr33utza12 explică (pentru Grimmjow69):

Multumesc, l-am dezinstalat si l-am instalat din nou insa tot nu merge si nu inteleg de ce. imi tot apare asa: yahoo messenger has encountred a problem and needs to close. we are sory for the inconvenience. si mai jos scrie send error si don't send si ori care as da tot nu merge. sad