| AnnyXD a întrebat:

Buna :* Nu stiu ce sa ii iau prietenului meu de Sf Valentin sad vreau si eu idei puppy dog eyes suntem impreuna de 9 luni :3 Voi baietilor ce ati vrea sa primiti cadou de la iubita voastra?
Dau funda la cel mai bun raspuns :*

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durex laughing

| Danysan a răspuns:

Eu Sincer ar vrea o Noapte de Dragoste de la ea dar pana la urma Important e sa Iubesti si sa arati asta fata de cealalta Persoana.

| neutrino a răspuns:

Baieti sunt si de 13 ani, si de 20 ani, cadouri sunt si de 10 lei, si de 1000 de euro, etc.

| ywar a răspuns (pentru neutrino):

10 +++ dac-ar intelege ar fi perfect!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Eu de la iubita mea care imi este sotie am destula dragoste cadoul pentru mine e ca exista

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Hai,ma! Pe bune? :O Cum sa ii iei cadou? In relatia voastra, care din voi e fata: tu sau el? Fii serioasa! O declaratie de dragoste si pa si pussy! El sa vina la tine cu cadoul. Te jignesti, fato!

| Mămăligă59 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un tricou personalizat happy

| Mămăligă59 a răspuns:

Saaaaaaaaau 2 bratari, una pentru tine si una pentru el, cu numele vostre.

| AnnyXD explică (pentru KwonJiyongParkJimin):

Eu zic ca intr-o relatie exista doua persoane nu doar una puppy dog eyes e frumos si sa daruiesti cadou daca o faci cu inima, dar e frumos si sa primesti cadouri. Se vede ca nu stii ce e aia dragostea :p si nu ma jignesc daca ii dau iubitului meu un cadou simbolic.