| anonimul2014 a întrebat:

nu sunt fumator, dar as dori sa-mi iau o tigara electronica, stiu ca acestea sunt pentru cei care vor sa se lase de fumat, credeti ca as putea pati ceva daca nu sunt fumator?

7 răspunsuri:
| qLalith a răspuns:

Depinde de tine asta.Sunt 50 % şanse să te apuci de fumat după, şi 50 % să nu.Deci,mai bine nu încerca.:* Fundiţă?

| pietrean a răspuns:

Nu are rost sa incerci tigara electronica, mai ales ca nu esti fumator!
Din ultimele studii, s-a ajuns la concluzia ca sunt daunatoare......si periculoase(ai vazut ca unele au explodat!)
Ce rost ar avea ca sa umbli cu tigara(adevarata sau falsa) in coltul gurii? Crezi ca esti mai "cool"?
Daca vrei sa incerci, DOAR sa incerci o data, nu ar fi o problema. Poate curiozitatea?

| MarianWLF a răspuns:

Nu sunt bune pentru ca:
1.Te poti apuca de fumat, de la cea electronica ajungi la tigara normala.
2. Tigarile electronice sunt de 2 ori mai periculoase, dauneaza mai mult decat o tigara normala.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu-ti cumperi.

| anonimul2014 explică (pentru pietrean):

Nu e chestia de "cool" tongue
Dar cea cu gust de caramel e super!

| pietrean a răspuns (pentru anonimul2014):

Atunci,mai bine cumpara caramele!(Or mai fi?)

| RexCuParuCret a răspuns:

Este tot un viciu asa ca ai grija.