| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Pana la varsta de 12 ani (acum am 14) am purtat cercei de aur si cand am inceput sa port doar de alte materiale ex:fier, plastic, etc a inceput sa mi se adune mizerie in gaura urechii.
Cum as putea sa o scot?

4 răspunsuri:
| TristanTzara a răspuns:

La categoria asta Iisus e mereu răspunsul. Mizeria respectivă a fost cauzată de păcat, pocăiește-te fata mea! Pocăiește-te!

| Octavian199 a răspuns (pentru TristanTzara):

Mizerie= praf, transpiratie+praf, piele moarta.Majoritatea 'prafului' din camera este piele moarta.

| Mircea08 a răspuns:

Ai gresit categoria si baietii destepti profita de asta. Cred ca e bine sa mergi la doctor pentru a nu face ceva gresit ce ar putea duce la infectie

| TristanTzara a răspuns (pentru Octavian199):

Omule, glumesc!