| anonim_4396 a întrebat:

peste cateva luni o sa am un frate sau o sora. Vreau sa imi dati sugestii de nume happy. Cel mai bun funda happy

Răspuns Câştigător
| symplw a răspuns:

Hey buna...pai nume de fata Diana, ionela sau bianca si baiat damianhappyfunda plz?

6 răspunsuri:
| MariaIuliaZana a răspuns:

Fata:
Sabrina
Sofia
Elena
Clara
Carla
Antonita
Amadis
Alexis/Alexandra
Aurora
Amelia
Andreea
Carmen
Luciana
Eugenia

Baiat:
Ion
Pavel
Stefan
Horasiu
Luca
Alexandru
Darie
Martin
Marius

| AnnePanda a răspuns:

Pentru un baiat ar fi frumos : Stefan, Vlad, Robert, Albert, Raul, Sebastian. mai sunt, oricum depinde ce iti place tie / parintilor tai.
Pentru fete imi plac foarte mult numele : Anemona [ care e chiar al meu. xDD ], Ariana, Carla, Karina, Roxana, Madalina, Laura, Oana.
Eu doar ti-am dat niste idei, o sa vezi tu ce ii place familiei tale, si desigur si tie! :3 Succes in cresterea fratiorului / surioarei. puppy dog eyes

| RaZzvaNellll a răspuns:

Ion

| Fytzy a răspuns (pentru symplw):

Doamne ....deci pe mine ma cheama Ionela-Bianca laughing...

| symplw a răspuns (pentru Fytzy):

Deci inseamna ca am ochitolaughing))))

| Fytzy a răspuns (pentru symplw):

Cam asa... laughing