| Adela_3429 a întrebat:

Buna peste o saptamana este ziua prietenului meu si nu stiu ce sa ii iau. vreau si eu niste idei, dar sa nu coste prea mult. mersi:* cele mai bune idei primesc funda si vot :X

Răspuns Câştigător
| Bianca_5666 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un ceas de mana sau o rama foto digitala, daca e genul mai elegant, daca e mai sport, ai putea sa-i cumperi un tricou cu echipa preferata, o cana sau o pernuta cu poza voastra (le gasesti la lucruri personalizate si nu sunt scumpe deloc). Sper ca ti-am fost de ajutor. :*

5 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Eu, I-am facut la un prieten farsa asta...
Deci am luat un borcan transparent, apoi am fost la banca, si am schimbat 30 lei, in monede de 1 ban laughing... si am pus monedele in borcan, am pus o funda peste si i l-am dat, a fost cea mai originala ideea pentru cadou happy E foarte tare si amuzant, dar vezi ca numai la banca se pot schimba monezile happy... Si daca e borcanul mai mare, vorbeste si cu prietenii tai, sa vezi cine ar mai vrea sa puna bani cu tine happy

| Villy0po a răspuns:

Pai ai putea un tricou, o bluza ceva...sau un ceas.Nu prea ai ce sa alegi cand vine vorba sa-i faci cadou unui baiatwinking

| ingerash_6577 a răspuns:

Iai o rama de poze si pui o poza cu voi 2

| Roxanicutza a răspuns:

Pai nu conteaza ce cadou ii iei pentru ca il va aprecia stiind ca e de la tine dar poti sa cumperi o rama si sa pui in ea o poza cu voi doi...

| Bianca_5666 a răspuns:

Salut. Ai putea ca ii cumperi o cana personalizata cu fotografia voastra, sau ceva facut de manuta ta, o felicitare, de exemplu. De asemenea, ai putea sa-i cumperi o pernuta cu poza voastra sau un tricou cu echipa preferata. Sper ca ti-am fost de ajutor. :*