| anonim_4396 a întrebat:

Problema urgenta:m-am ingrasat foarte mult in vacanta de paste si as vrea sa slabesc, vreau sa am 90-60-90! sau ceva asemanator! va rog din suflet!happy

6 răspunsuri:
| PsyhoWoman a răspuns:

laughing) te-ai uitat prea mult la MIREASA 90 60 90 AZI PROBABIL SAU AI VISE NEBUNE laughing! du-te si tu pe acolo smug poate te trateaza domn' doctor happy[la cap]

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Dieta pe baza grupei sanguine, 2l+apa, fara dulciuri(cam aspru?laughing), sport.Mancarea sa fie slaba in grasimi si sa mananci alimente ce contin proteine(carne slaba,soia,mazare,linte, naut, tofu)
Eu am slabit 12-14kg numai fara dulciuri si fara prajeli.Deci faci cum vreilaughing.

| Andreeasweet a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Tu in cat timp ai slabit atat?big grin

| 8SlimShady a răspuns:

60-90-60 nu iti ajunge? E asemanator xDD

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Andreeasweet):

Fara dulciuri? Mai putin de 1 an.Dar asta a fost DOAR fara dulciuri reduse.Deci...big grin

| Aannooonniimm a răspuns:

Du-te la salalaughing