| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Recent am vorbit cu un baiat online, am vorbit 3 zile si el efectiv se vedea clar ca ma placea na si eu l-am bagat in friendzone si apoi el a dat ghost(dupa 3 zile de vorbit, apeluri, mesaje, vocale). Credeti ca a facut asta pentru de fapt nu ma placea sau eram enervanta?

4 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Ti-a dat ghost pentru ca l-ai bagat in friendzone evident. El voia ceva mai mult de la tine si nu i-a placut sa fie doar prieten si atat. Ai spus-o de parca e vina lui ca l-ai bagat in friendzone. laughing)

| stephc a răspuns:

Bine ti-a facut

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce ar mai continua sa vorbeasca cu tine daca el voia sa fiti mai mult decat prieteni si tu l-ai respins? Tie ti-ar conveni sa fii in situatia lui? Ma indoiesc.

| user643890655 a răspuns (pentru stephc):

Pai?