| 12StiiCe a întrebat:

Buna/Sall! Eu sunt cu o fata impreuna.De ceva timp nu prea mai e asa... fericita.Ce credeti? Ma mai place sau nu?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Pai,asa eram si eu. Te place, dar nu mai e chestia aia ca la inceput. Probabil nu mai vorbiti asa mult, etc.
Vorbeste cu ea si incearca sa intelegi ce se intampla. Poate are probleme.

3 răspunsuri:
| codrinaioana a răspuns:

Pai depine. poate nu ii prea faci cadouri. poate nu ii prea dai atentie. poate iubeste pe altcineva. ideea e ca trebuie sa fii sincer si s-o intrebi. o stiu din proprie experienta. funda?

| AliveOne a răspuns:

E posibil sa nu dar asta nu inseamna neaparat ca va despartiti fa-o vesela zi o gluma ceva

| 12StiiCe explică (pentru codrinaioana):

Eu ii dau cadouri, atentie sinceritate etc. dar o vad mai nefericita... si mi-a zis doar ca este vorba de mine...